Taisyklės ir naudojimo sąlygos - Mongus
Puošnios rankų darbo apyrankės internetu
apyrankes internetu, moteriskos apyrankes, ranku darbo apyrankes, vyriskos apyrankes
304
page-template-default,page,page-id-304,cookies-not-set,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

1. Bendrosios nuostatos:

1.1. Šios Taisyklės yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Jūs”) ir Pardavėjo (toliau – “mes”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę, Jums įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje www.mongus.lt (toliau – “e-parduotuvė”).
1.2. Pirkdami e-parduotuvės internetinėje svetainėje www.Mongus.lt Jūs be jokių išlygų ir apribojimų sutinkate su šiomis Taisyklėmis.
1.3. Sutikdami su šiomis Taisyklėmis, Jūs patvirtinate, jog turite teisę be jokių apribojimų pirkti e-parduotuvėje parduodamas prekes, t.y. esate:
1.3.1. veiksnus fizinis asmuo;
1.3.2. nepilnametis nuo keturiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus asmuo ir turite tėvų arba rūpintojų sutikimą,
1.3.3. juridinis asmuo/jo atstovas.
1.4. Jūs, sutikdami su šiomis Taisyklėmis, taip pat sutinkate, kad Jūsų nurodytu el. pašto adresu bus siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui, mokėjimui ir pristatymui įvykdyti, taip pat sutinkate, jog el. pašto adresas bus naudojamas tiesioginės rinkodaros bei tyrimo tikslais. Jeigu nesutinkate, kad Jūsų el. pašto adresas būtų naudojamas tiesioginės rinkodaros ir/ar tyrimo tikslais, prašome apie tai informuoti el. paštu info@mongus.lt.

2. Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momentas:

2.1. Sutartis tarp Jūsų ir mūsų laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs e-parduotuvėje suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę su mūsų Taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką “Užsakyti”.
2.2. Kiekviena sutartis, sudaryta tarp mūsų ir Jūsų, yra saugoma e-parduotuvėje.

3. Jūsų teisės ir įsipareigojimai:

3.1. Priimti užsakytas prekes ir už jas sumokėti sutartą kainą.
3.2. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su el. parduotuve, pranešdamas Pardavėjui apie tai raštu (el. paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo daikto pristatymo dienos, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus (pvz., kai sutartis sudaryta dėl higienos prekių – patalynės reikmenų – pardavimo; žr. informaciją VšĮ „Vartotojų centras“ tinklalapyje http://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038, „Ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo ypatumai“ 18 punktą.).
3.3. Taisyklių 3.2. punkte numatyta teise Pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, taip pat ji nebuvo naudojama.
3.4. Jeigu pasikeičia Jūsų užsakymo formoje pateikti duomenys, Jūs privalote nedelsdamas pranešti apie tai mums el.paštu info@mongus.lt. Neatnaujinus duomenų, mes neatsakome už tinkamą mūsų sutarties vykdymą.
3.5. Jūs, naudodamasis e-parduotuve, sutinkate su šiomis Taisyklėmis ir privalote jų laikytis.

4. Mes įsipareigojame:

4.1. Sudaryti visas sąlygas Jums tinkamai naudotis elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis.
4.2. Pristatyti Jūsų užsakytas prekes Jūsų nurodytu adresu per sutartą pristatymo laikotarpį.
4.3. Mes, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdami pristatyti Jūsų užsakytos prekės, įsipareigojame Jums pasiūlyti analogišką prekę, o Jums atsisakius priimti prekės analogą, grąžinti Jums sumokėtus pinigus per 10 (dešimt) darbo dienų.

5. Prekių pristatymas

5.1. Prekės pristatomos tik Lietuvos Respublikos teritorijoje (išskyrus Kuršių Neriją). Dėl prekių pristatymo į Kuršių Neriją ar kitą šalį parašykite el. paštu info@mongus.lt.
5.2. Prekių pristatymo kaina matoma Jums patvirtinus užsakymą.
5.3. Prekės yra pristatomos tik gavus pilną apmokėjimą už prekes ir pristatymą į mūsų banko sąskaitą, nurodytą užsakymo patvirtinime. Negavę pilno apmokėjimo už prekes per 24 val. nuo užsakymo patvirtinimo momento, Jūsų užsakymą panaikiname.
5.4. Prekes, kurias turime sandėlyje pristatome 5 (penkių) darbo dienų laikotarpyje. Jūs sutinkate, jog išimtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju mes įsipareigojame nedelsiant susisiekti su Jumis ir suderinti prekių pristatymo sąlygas.
5.5. Pristatytas prekes Jūs įsipareigojate priimti pats. Tuo atveju, jei Jūs prekių pats priimti negalite, o prekės pristatytos nurodytu adresu bei remiantis kitais Jūsų pateiktais duomenimis, Jūs neturite teisės reikšti mums pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
5.6. Prekių pristatymo metu Jūs privalote kartu su mūsų įgaliotu atstovu patikrinti siuntinyje pristatytų prekių būklę bei pasirašyti prekių Pristatymo lape.
5.7. Jums pasirašius Pristatymo lape yra laikoma, kad siuntoje esančios prekės yra tvarkingos, o siunta yra perduota taip pat tvarkingai, Jūs pretenzijų dėl siuntoje esančių prekių neturite.
5.8. Pastebėję siuntoje esančių daiktų išorinį pažeidimą (įlaužimą (-us), įlenkimą (-us), įbrėžimą (-us), korozijos pažeidimą (-us) ar pan.), privalote tai pažymėti siuntos priėmimo-perdavimo dokumente bei, dalyvaujant mums ar mūsų įgaliotam atstovui surašyti laisvos formos siuntos ir (ar) prekės (-ių) pažeidimo (neatitikimo) aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes atleidžiami nuo atsakomybės prieš Jus dėl prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamybinis brokas, bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti apžiūrint prekių išorę.

6. Prekių grąžinimas ir keitimas

6.1. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus (kai sutartis sudaryta dėl higienos prekių – patalynės reikmenų – pardavimo; žr. informaciją VšĮ „Vartotojų centras“ tinklalapyje http://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038, „Ne maisto prekių grąžinimo ir keitimo ypatumai“ 18 punktą.). Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.
6.2. Norėdamas grąžinti prekę(-es) remiantis Taisyklių 6.1. punktu, Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis.
6.3. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
6.3.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
6.3.2. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
6.3.3. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos psauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
6.3.4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
6.3.5. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.
6.4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 6.3. straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
6.5. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekė, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.
6.6. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.

7. Atsakomybė:

7.1. Jūs esate visiškai atsakingas už užsakymo formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Jūs nepateikiate tikslių duomenų užsakymo formoje, mes neatsakome už dėl to atsiradusius padarinius.
7.2. Jūs atsakote už veiksmus atliktus naudojantis e-parduotuve.
7.3. Jeigu trečiosios šalys pateikia ir/ar naudojasi Jūsų duomenimis, Jūs atsakote už trečiosios šalies atliktus veiksmus.

8. Informacijos siuntimas:

8.1. Mes visus pranešimus siunčiame Jūsų užsakymo formoje pateiktu el. pašto adresu.
8.2. Jūs visus pranešimus ir klausimus siunčiate e-parduotuvės elektroninio pašto adresu: info@mongus.lt.

9. Baigiamosios nuostatos

9.1. Šioms Taisyklėms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė.
9.2. Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka Lietuvos Respublikos teismuose.